Кошик порожній
Разом
без доставки
0 грн
Доставка
Оформити замовлення

Відкрийте доставку Mixfood в своєму місті

Более миллиона выполненных заказов

Компания Mixfood основана в 2010 году. За время развития мы собрали ценный опыт и выработали успешную франшизу сервиса заказа еды.

Рынок доставки еды в Украине постоянно растет, достиг $300 млн. в 2021 г. (Forbes). По нашей статистике (совпадает с McKinsey) это 15-20% ежегодно, с 2015 по 2022 год. Потенциал роста - десятки раз. Например, рынок доставки еды в Великобритании — около $3,3 млрд (Statista), где лидер Just Eat делает 1 млн заказов в день в Великобритании.

Мы приглашаем вас на этот растущий рынок. Организуйте доставку пиццы, суши, шашлыков и других вкусностей в своем городе. Предоставляем сайт, приложение и обучаем работе.

Концепция: доставка еды из ресторанов, пиццерий, суши-баров: прием заказов самостоятельно и выполнение доставок партнеров. Доставка продуктов из супермаркетов.
Откуда
Мариуполь, Украина
Территория развития
Украина
Компания основана
2010, ноябрь
Старт франчайзинга
2014, январь
Заработок
Отчисления с продаж от заведений-партнеров (доставка и самовывоз), плата за доставку
Удобный сайт и приложение
Своя система логистики
Мультізамовлення - доставка з різних закладів в одному замовленні - такого нема ні в кого в Україні
Сервис заказа столиков для заведений-партнеров
Отзывы заказчиков, как социальное доказательство - с фото, оценками и рейтингом
Специальные термосумки собственной конструкции под все виды заказов
Фінанси
Вступний (паушальний) платіж*
it-система (сайт, приложения) для вашего города, обучение работе, инструкции (все операции: технологические карты, персонал, заведения-партнеры, реклама), преддоговора с сетями (Мафия, Крила, NYSP и другие)
Города Киев, Львов, Харьков, Днепр, Одесса
200 000
Областные города
30 000
Другие города
15 000
Инвестиции
сумма вложений до выхода на операционную (ежемесячную) прибыль
Города Киев, Львов, Харьков, Днепр, Одесса
300 000
Областные города
150 000
Другие города
100 000
Роялти
Первые 3 месяца - без роялти
Города Киев, Львов, Харьков, Днепр, Одесса
10 000
Областные города
5 000
Другие города
1 000
Фінанси
Города Киев, Львов, Харьков, Днепр, Одесса
Областные города
Другие города
Вступний (паушальний) платіж*
it-система (сайт, приложения) для вашего города, обучение работе, инструкции (все операции: технологические карты, персонал, заведения-партнеры, реклама), преддоговора с сетями (Мафия, Крила, NYSP и другие)
200 000
30 000
15 000
Инвестиции
сумма вложений до выхода на операционную (ежемесячную) прибыль
300 000
150 000
100 000
Роялти
Первые 3 месяца - без роялти
10 000
5 000
1 000

Более 500 заведений уже с нами

Быстрый старт
Быстрый старт
После подписания договора вы получаете:
- набор промоматериалов,
- комплект термосумок,
- первые 3 месяца без роялти.

И сразу готовы работать!

FAQ

Кому потрібна доставка?
Кому потрібна доставка?
Бізнеси, пов'язані з їжею, мають найбільші аудиторії, бо їдять усі і завжди.
Це зручно. Захотіли їсти, а їжі нема. Бутерброди, пельмені, йти до магазину чи замовити доставку? Суші зробити самим неможливо. Свято для колег на роботі – їжу принесемо з дому? Увечері чекаєте на гостей - готуєте з обіду? Звісно, зручніше доставка їжі.
Зручно, але не всім доступно? Наше спостереження – так, люди з низьким доходом мало замовляють доставку. Хоча і по них пік після зарплат та авансів. Але якщо доход людини від 500 доларів на місяць, вона вже може 3-7 разів замовити доставку. Ні, таких людей не мало, це середній дохід працюючої людини.
Є ті, хто воліє замовити та забрати замовлення сам. Для таких на сайті опція "самовивіз", тому тут теж заробите. Але й такі згодом усвідомлюють зручність доставки.
Ми організуємо безкоштовну доставку від 250–300 грн. Це одно чи нижче від середнього чека. Замовляєте із наших закладів 2 піци - доставка безкоштовно. Навіщо тоді їхати до закладу, витрачати час та бензин? Ще привезти холодну піцу, бо нема термосумок.
Доставка їжі, якщо це робиться за світовими та нашими стандартами: смачно, швидко, безкоштовно – зручна послуга, яка вже стала частиною звичного життя мільйонів українців. Ринок зростає: люди пробують доставку, чують від знайомих, замовляють на роботі - подобається, а до хорошого швидко звикають, включаючи в свою повсякденність.
У місті вже багато конкурентів
1. Конкуренція це ок. Отже, на ринку гроші. Свою частину за хорошої роботи ви займете.
2. Не всі на перший погляд конкуренти такими є насправді. Задаючи у пошук «доставка їжі (ваше місто)», половиною результатів будуть сайти-агрегатори, доставка їжі через таксі, доставки самих закладів – це не прямі конкуренти. Організаційно на ринку вас відрізняє те, що ви доставляєте із різних закладів. Люди починають з піци та суші, завтра – шашлики, післязавтра захотілося пельменів, а таку різноманітність не дасть жодного заклад зі своєю доставкою. Більше того, це майбутні партнери, які будуть раді передати замовлення на виконання: ми доставляємо замовлення закладів, якщо у них не вистачає кур'єрів.
Багатьом закладам, які мають до 10 замовлень на день, буде дешевше скоротити свою доставку, викликаючи за потребою нас, т.к. витрати на утримання кур'єрів, паливо, обробку вище за дохід від невеликої кількості доставок.
3. Прямі конкуренти, як і ми, мають сильні та слабкі сторони, що використовуємо. За нашими плечима досвід як входу на конкурентні локальні ринки, так і утримання своїх міст. І хоч на перший погляд ми схожі на всесвітніх конкурентів, насправді існуємо в різних форматах: співпраця із закладами, умови, підхід до кур'єрів, способи замовлення, позиціонування, робота з клієнтами - інші. За підсумками у нас в більшості різний список закладів, різні зони доставки, умови, акції. Ці відмінності розводять нас від прямого порівняння та конкуренції.
4. Ринок України величезний і далекий від насичення. Ми здебільшого поки що "вирощуємо" клієнтів, разом створюємо культуру замовлення їжі, а не конкуруємо.
Нині війна, не до того...
Нині війна, не до того...
Саме зараз вікно можливостей. Населення міст на заході країни побільшало через біженців і підняло місцеву купівельну спроможність. Закрилася "Ракета" - велика компанія з доставки їжі, яка багато вклала у популяризацію культури доставки їжі, залишивши величезне порожнє місце на ринку.
Знову запустився Макдоналс.
Люди їдять завжди. 2014-го замовляли, і ми їздили, і у війну замовляють - працюємо.
Нині час захопити ринок свого міста. Такі можливості відкриваються рідко – час сьогодні можна порівняти лише з початком карантину по короні. Не чекайте на кінець війни, після перемоги вже потрібно працювати і швидко рости, а не відкриватися.
Діють міжнародні фонди, програми фінансування переселенців, гранти для підприємців від "Дії". Подавайте проект філії доставки їжі з франшизи під грант. Допоможемо з заповненням заявки та розробкою бізнес-проекту.
* Акція на період війни – знижка 50% від стартового внеску всім. Ветеранам та біженцям – додаткові бонуси.
Скільки грошей я зароблю?
Це залежатиме від багатьох факторів, у тому числі від того, наскільки добре ви:
- задовольняєте потреби замовників,
- реалізуєте інструкції франшизи і будете їх дотримуватись,
- наймайте та розвивайте висококласний, орієнтований на клієнта персонал,
- працюєте з популярними закладами.
Наші розрахунки з відкриття у нових містах створені на основі даних існуючих філій. Ви можете отримати розрахунок прибутковості у вашому місті через форму в кінці сторінки.
Чому Mixfood?
Ми виконали понад мільйон замовлень - тобто повторили мільйон разів одну операцію - і непогано натренувалися. "З'їли собаку", багато собак у цій справі. Навіть знаємо усі жарти, які можуть сказати клієнти. Ми систематизували процеси, відточивши потрібне, прибравши все зайве. Знаємо ще багато напрямків для покращення, бачимо як розвиватись далі.
За роки роботи пройшли від доставки з саморобними термосумками на маршрутках до всеукраїнської компанії, одного з лідерів ринку. Обійшли та пережили колись провідних "ЕкіпажСервіс", "Еда.юа". У рідному Маріуполі спочатку забрали весь ринок у місцевих таксистів, поглинули тодішнього лідера "400040", а інші конкуренти, як "Єліпілі24", закрилися. До початку війни у всесвітньої компанії-конкурента у Маріуполі було 5 закладів-партнерів, з яких лише 2-3 приймали замовлення. У Ракети – близько 10, у Mixfood – більше 70.

У франчайзинговому пакеті, який ви отримаєте, буде чіткий організаційний план роботи філії. Те, що ми будували шляхом проб і помилок 5 років, ви зробите за 1 рік.
Рекламний план містить лише перевірені методи реклами, що працюють у нашій галузі. За багатьма формами реклами є шаблони та макети, куди потрібно лише вставити ваші дані та телефони.
Створена it-система працює та приносить замовлення.
Вступаючи до нашої команди, ви отримуєте наш 10-річний досвід, технології та швидко йдете вперед.
Як відбувається створення філії?
Розроблено поетапний план розвитку. Кожен етап містить модуль навчання та список завдань, що потрібно виконати для переходу на наступний рівень. Основні стадії:
1. Теоретична підготовка франчайзі: дистанційне навчання веденню підприємства та роботи з it-системою.
2. Організація роботи із закладами-партнерами: аналіз ринку, навчання переговорам, тренування. Далі додавання перших 10-15 закладів.
3. Запуск роботи філії: початок виконання доставок закладів. Старт реклами за трьома напрямками: у соціальних мережах, в інтернет-ЗМІ, в офлайні. Початок прийому замовлень клієнтів.
4. Набір кур'єрів. Поетапне введення за змінами, в залежності від кількості замовлень.
5. Запуск колл-центру. Введення операторів для обробки замовлень та контент-менеджера сайту (до того це робить Франчайзі).
План побудови філії розрахований на 10 місяців.
Йде розвиток інструкцій роботи, в Адмінці – база знань, що оновлюється.
Є загальний чат франчайзі для обміну досвідом, вироблення ідей, спілкування.
Допомагаємо на всіх стадіях, консультант по франшизі завжди на зв'язку.
Если вы ищете рабочую идею бизнеса с небольшими вложениями и быстрым запуском, готовы трудиться - франшиза службы доставки еды — это хороший выбор.
Свяжитесь с нашим менеджером по телефону: 098 06 28 923
или через форму